ЗМІ: Кремль витратив 300 млн євро на пости в соцмережах

Компанія «Московські інформаційні технології», що на 51% належить уряду Москви, отримала від нього субсидію в 312,7 млн рублів на публікацію постів у соціальних мережах щодо «питань міського господарства та вдосконалення міського простору».

ЗМІ: Кремль витратив 300 млн євро на пости в соцмережах
27 Грудня 2017 10:36Світ,Статті

Про це виданню «Медуза» розповіло джерело в мерії Москви, інформацію також підтвердив колишній співробітник МІТ, інформує еizvestia.com.

Згідно з документами, макети інформаційної продукції для мережевих інформаційних ресурсів (пости та коментарі) мають містити не менше 350 знаків тексту та один графічний або інтерактивний елемент.

За умовами договору, МІТ має опублікувати сім тисяч «макетів» – отже, один «макет коштує близько 40 тисяч рублів.

До загальної суми витрат входить не тільки безпосередньо публікація, а й супутня робота – моніторинг, вибір теми, підготовка щотижневих звітів про «потенційні новинні ризики» та «рівень залученості містян до обговорення». Як зазначено в документах, субсидія вирішує завдання «вдосконалення столичної сфери життєдіяльності” та “формування іміджу Москви як міста, що динамічно розвивається».

Загалом у 2016-2017 роках «Московські інформаційні технології» та пов’язані з нею компанії отримали від уряду Москви субсидії на суму понад 7,1 млрд рублів. Компанія, як зазначено на її сайті, здійснює «інформаційний супровід великих міських проектів».

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.