Запущено сервіс, який показує всіх покемонів неподалік

На тлі невгамовного галасу навколо популярної гри Pokemom Go, розробники знайшли можливість відстежувати місце розташування довколишніх покемонів. Раніше необхідно було встановити кілька файлів на комп’ютер і запустити Python-скріпт, однак тепер інтерактивна карта кишенькових монстрів доступна у вигляді веб-сервісу.

Запущено сервіс, який показує всіх покемонів неподалік
30 Липня 2016 20:37Світ,Статті

Сервіс Pokevision знаходиться у вільному доступі і працює гранично просто, повідомляє Навколо нас. Для пошуку поруч покемонів потрібно задати в пошуковий рядок свою адресу або дати сайту доступ до геолокаційних даних. Потім відбудеться пошук, який в середньому забирає до 30 секунд і на карті з’являться покемони. Поруч з кишеньковими монстрами можна побачити невеликий таймер, який показує час їх існування в конкретній локації. Як повідомляється на самому сайті, відображаються лише «стабільні покемони», а не ті, що використовуються іншим гравцями в якості приманки або видимі тільки вам. Тому часом карта виглядає гнітюче: ігрові алгоритми генерують не так багато покемонів.

15

Pokevision використовує акаунт в Trainers Club і досить витонченим способом збирає інформацію з серверів Niantic, однак через велике навантаження і нестабільності в їх роботі, оновлення карт є раз в 30 секунд. Проект існує без фінансового капіталу, підтримати розробників можна за допомогою пожертви на PayPal.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.