Євростат: Кількість прохачів притулку в ЄС знову зростає

Після скорочення кількості прохачів притулку на початку року їх число в ЄС знову зросло. Найчастіше біженці просять про захист у Німеччині, Італії та Франції.

Євростат: Кількість прохачів притулку в ЄС знову зростає
22 Вересня 2016 17:00Світ,Статті

Після помітного скорочення кількості прохачів притулку в ЄС на початку 2016 року їх число знову збільшується. У другому кварталі 2016 року документи про отримання притулку в країнах Євросоюзу подали 305700 осіб. Про це йдеться у звіті Євростату, опублікованому у четвер, 22 вересня, повідомляє DW з посиланням на агенцію dpa.

Як зазначається, після значного напливу біженців кількість прохачів притулку в останньому кварталі 2015 року зросла до 426 тисяч осіб. На початок поточного року було зареєстровано ще понад 287 тисяч заяв. Однак протягом періоду з квітня до червня кількість прохачів притулку зросла на шість відсотків.

За даними Євростату, на першому місці серед країн, у яких просять про притулок – Німеччина (187 тисяч заяв). Після неї слідують Італія (27 тисяч заяв) та Франція (17800 заяв). На четвертому місці, попри обмежувальну політику Будапешта, перебуває Угорщина – там у квітні-червні про притулок попросили 14900 осіб, а на п’ятому – Греція (12 тисяч заяв). Саме в цих двох останніх країнах кількість прохачів притулку у другому кварталі поточного року зросла найбільше, зазначили в Євростаті.

Найчастіше прохання про отримання притулку подають вихідці з Сирії – у другому кварталі їх кількість становила 90,5 тисячі, з Афганістану (50,3 тисячі заяв) та Іраку (34300 заяв).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.