ЄС закликає КНДР припинити випробування балістичних ракет

Євросоюз закликає Північну Корею припинити випробування балістичних ракет і повернутися до конструктивного діалогу з міжнародним співтовариством.

ЄС закликає КНДР припинити випробування балістичних ракет
13 Лютого 2017 14:11Світ,Статті

Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішніх дій, повідомляє День.

«Сьогодні Корейська народно-демократична республіка (КНДР) запустила балістичну ракету,що є ще одним порушенням численних резолюцій Ради Безпеки ООН, включаючи резолюцію 2321 прийняту у листопаді 2016 року», – йдеться у заяві.

В ЄС наголошують, що неодноразове нехтування КНДР своїми міжнародними зобов’язаннями є провокаційним і неприйнятним.

«КНДР повинна припинити всі запуски з використанням технології балістичних ракет і раз і назавжди відмовитися від своєї програми зі створення балістичних ракет. Ми закликаємо КНДР утриматися від подальшого посилення напруженості і відновити реальний і змістовний діалог з міжнародним співтовариством», – зазначається у заяві.

Повідомляється також, що високий представник ЄС з питань політики безпеки Федеріка Могеріні в найближчі дні обговорить з міністрами закордонних справ міжнародних партнерів  подальші заходи реагування.

Північна Корея 12 лютого запустила балістичну ракету з полігону на північному заході країни. За даними міністерства оборони Південної Кореї, ракета впала в Японське море між Корейським півостровом та Японією, подолавши відстань у приблизно 500 кілометрів.

Стратегічне командування США повідомило, що КНДР випробувала балістичну ракету середнього радіусу дії, а не інтерконтинентальну ракету, як раніше погрожував Пхеньян

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.