Японські інженери побудують новий супутник для вивчення чорних дір

Японське агентство аерокосмічних досліджень JAXA планує почати розробку нового супутника, призначеного для дослідження чорних дір. Апарат замінить космічний телескоп «Hitomi», що вийшов з ладу через місяць після початку роботи. Супутник буде готовий до запуску вже у 2020 році.

Японський супутник
23 Липня 2016 17:34Світ,Статті

Дослідники вдосконалять технічні можливості керування новим зондом, щоб уберегти його від зіткнення з космічним сміттям, що знищило Hitomi. Крім цього, з метою модернізації роботи системи позиціонування Японія планує в найближчі сім років збільшити кількість супутників на орбіті з 4 до 10, повідомляє Bublbe.

Інженери почнутьбудування нового обладнання для спостереження за чорними дірами. Перша версія Hitomi була оснащена чотирма потужними телескопами, які використовують тверде та м’яке рентгенівське випромінювання.

Hitomi був запущений в космос у лютому цього року, але через місяць він вийшов з ладу, ймовірно, після зіткнення з космічним сміттям. Апарат призначався для вивчення надмасивних чорних дір, що мають потужну гравітацію, яка не пропускає навіть світло.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.