Вибух у Пакистані: Щонайменше десятеро загиблих, десятки поранених

Теракт, імовірно, скоїв смертник. Відповідальність за злочин узяло на себе радикальне ісламістське угруповання «Джамаат-аль-Ахрар».

Вибух у Пакистані: Щонайменше десятеро загиблих, десятки поранених
14 Лютого 2017 10:03Світ,Статті

Щонайменше десятеро людей загинули та понад 70 дістали поранення внаслідок вибуху, який стався під час акції протесту в місті Лахор, що на північному сході Пакистану, в понеділок, 13 лютого. Про це повідомляє інформагенція AFP з посиланням на місцеві органи влади та рятувальників, пише DW.

Потужний вибух пролунав на одній із найбільших вулиць міста. На місці вибуху перебували сотні людей, які брали участь в акції протесту проти ухвалення нового закону, який регулює сферу охорони здоров’я. Теракт, імовірно, скоїв смертник. Відповідальність за злочин узяло на себе радикальне ісламістське угруповання «Джамаат-аль-Ахрар», яке є відгалуженням Талібану. Угруповання погрожує, що це був «тільки початок». Три дні тому ісламісти оголосили про погрозу вчинити серію терактів у будівлях органів влади по всій країні, зазначає AFP.

Радикальні ісламісти регулярно влаштовують вибухи в Пакистані. Водночас кількість терактів протягом останніх двох років суттєво скоротилася після того, як керівництво країни почало активні військові дії проти ісламістів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.