Вибори у Франції: Фійон став офіційним кандидатом на пост президента від республіканців

Колишній прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон офіційно затверджений кандидатом на президентських виборах 2017 року від республіканців.

Вибори у Франції: Фійон став офіційним кандидатом на пост президента від республіканців
15 Січня 2017 18:36Світ,Статті

Як повідомляє РБК з посиланням на RFI, збори Національної ради партії Республіканцізатвердили кандидатуру Франсуа Фійона через два місяці після перемоги на праймеріз.

Політик, виступаючи перед делегатами партійного з’їзду, пообіцяв «не рухатися зигзагами», а послідовно відстоювати свою програму. «Я Франсуа Фійон, а не Франсуа Олланд», – заявив Фійон.

Нагадаємо, що в листопаді 2016 року Франсуа Фійона здобув перемогу в другому турі попереднього голосування (праймеріз) правої партії Республіканці.

Вибори президента Франції відбудуться в квітні 2017 року, другий тур призначено на травень поточного року. Згідно з опитуваннями, представники правих сил випереджають за популярністю кандидатів від лівих партій. Зараз найбільші шанси зайняти пост президента має Франсуа Фійон.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.