Власник Alibaba за один день розбагатів на $2,8 млрд

Джек Ма, який заснував один з найбільших інтернет-рітейлерів у світі Alibaba Group, за один день збільшив свої рахунки на 2,8 мільярда доларів.

Власник Alibaba за один день розбагатів на $2,8 млрд
10 Червня 2017 22:26Світ,Статті

Про це повідомляє ZIK з посиланням на Bloomberg.

Акції компанії виросли на 13% на прогнозі виручки. Капіталізація, у свою чергу, збільшилася на 42 мільярди доларів. А статки Джека Ма – на 2,8 мільярда доларів.

До слова, Джек Ма є найбагатшою людиною в Азії. З початку року бізнесмен збільшив свій капітал на 8,5 мільярди доларів, що підняло його до 14 місця у списку найбагатших людей світу.

Раніше в Alibaba повідомили, що компанія чекає збільшення виручки на 45-49% в поточному фінансовому році, який закінчиться в березні 2018 року. Це і викликало ажіотаж на ринку.

Нагадаємо, Джек Ма переконує, що людству варто готуватися до десятків тяжких років страждань внаслідок розвитку нових технологій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.