Вчені відправлять телескоп для пошуку планет, які схожі на Землю

Приватний науковий консорціум планує створити невеликий телескоп і направити його в зоряну систему Альфа Центавра для пошуку планет, схожих за своїми характеристиками на Землю.

Вчені відправлять телескоп для пошуку планет, які схожі на Землю
12 Жовтня 2016 9:56Світ,Статті

Про це пише видання The New York Times, повідомляє 24 канал.

Побудова телескопу, розміром із пральну машину, планують завершити до кінця 2010-х років. Вартість проекту становить від 25 до 50 мільйонів доларів.

Газета зазначає, що в системі Альфа Центавра, що складається з двох зірок і віддаленої від Сонячної системи на 4,37 світлових року, існує 85% вірогідність наявності планет в так званій зоні життя – в діапазоні відстаней від зірок, в якому планети можуть мати рідку воду.

Якщо телескопу зможе виявити подібну планету, то вчені перевірять її, за допомогою аналізу випромінювання, що виходить від неї, на наявність специфічних молекул, наприклад кисню, які можуть свідчити про життя на планеті.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.