В РФ заявили про продовження «операції» в Алеппо через порушення опозицією домовленостей

В РФ заявили, що сирійська урядова армія продовжила операцію зі звільнення східного Алеппо, оскільки сирійська опозиція на сході Алеппо порушила домовленості про їх виведення з міста та відновила бойові дії вранці.

5cc59748ec3a9b4c695eb306f8c8085b
14 Грудня 2016 18:23Світ,Статті

Про це повідомили в Центрі примирення ворогуючих сторін в Сирії, передає Європейська правда з посиланням на ТАСС.

Агентство зазначає, що відповідно до домовленостей сирійської влади з лідерами опозиції, російським Центром примирення ворогуючих сторін був підготовлений вихід опозиції з міста в напрямку Ідліб.

Вихід опозиції був запланований о 06.00 ранку за місцевим часом пасажирськими автобусами через коридор в кварталі Салах-ед-Дін.

«Після прибуття транспорту до потрібного місця, з боку бойовиків почався обстріл колони», – йдеться у повідомленні Центру примирення ворогуючих сторін в Сирії.

У Центрі повідомили, що атака була відбита, та що сирійська урядова армія продовжила операцію зі звільнення східного Алеппо.

Нагадаємо, сили сирійського режиму поновили обстріли контрольованих повстанцями районів східного Алеппо.

Як відомо, напередодні між повстанцями та сирійським урядом було досягнуто домовленість про евакуацію цивільного населення зі східного Алеппо.

Проте сьогодні, 14 грудня, евакуація цивільних та сирійської опозиції зі східного Алеппо була відкладена на невизначений термін.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.