В оточеному місті Алеппо продовжуються бої між сирійськими військами і повстанцями

Сирійські та повстанські сили продовжували в суботу бої в оточеному місті Алеппо, в якому ще перебуває приблизно 250 тисяч мешканців, у цьому числі багато дітей.

В оточеному місті Алеппо продовжуються бої між сирійськими військами і повстанцями
1 Жовтня 2016 16:03Світ,Статті

Сирійські урядові війська наступають на контрольовані повстанцями райони міста. Повстанці обстрілюють позиції урядових військ. Обидві сторони повідомляють про дедалі більшу кількість жертв, повідомляє Голос Америки.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала до негайної евакуації сотень хворих і поранених людей із східного району Алеппо.

За приблизними підрахунками ООН, діти становлять приблизно третину із сотень вбитих та поранених цивільних протягом останніх двох тижнів.

«Ситуація дійсно незбагненняа», – заявив директор ВООЗ з надзвичайних гуманітарних ситуацій Рік Бреннан. – Згідно представниками медичних кіл на місці, протягом останніх двох тижнів загинуло 338 людей з приводу бомбардувань, у цьому числі 106 дітей. 846 інших осіб були поранені, майже третина із них діти».

Президент США Барак Обама рішуче засудив «варварські російські та сирійські повітряні удари проти цивільних в Алеппо.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.