У Техасі збудують кріогенний центр площею 150 га на сонячних батареях

Найближчим часом у штаті Техас, недалеко від Комфорту, почнеться будівництво найбільшого у світі кріогенного центру Timeship на сонячних батареях.

timeship-model-from-above-2-800x533
3 Липня 2016 15:04Світ,Статті

«Новий Ноєв ковчег», який розташується на ділянці площею 150 га, зведе архітектор Стівен Валентайн, передає UBR.

За словами архітектора, Timeship буде повністю енергонезалежним.

«Енергопостачання центру відбуватиметься за рахунок сонячних панелей, потужності яких вистачить, щоб забезпечити цілий житловий район або навіть невелике місто, – розповідає Стівен Валентайн. – Новий Ноєв ковчег також буде використовувати тепло землі та енергію, яка буде зберігатися у вигляді рідкого азоту».

«Техас ідеально підходить для зведення «найбільш безпечного і самого технологічного центру для зберігання кріоконсервованих біологічних матеріалів, в тому числі органів для трансплантації, ДНК, і людей-мандрівників у майбутнє», – вважає ініціатор проекту, який

готувався до будівництва найбільшої лабораторії з вивчення старіння і кріоконсервації більше десяти років, і вже через 5-7 років буде готовий прийняти перші замовлення.

Згідно з планом, у центрі Timeship розташують розраховане на 50 000 тіл кріосховище, яке спроектували провідні інженери світу з урахуванням кращих середньовічних і сучасних стратегій. Розробники «центру безсмертя» запевняють, що зможуть захистити довірений їм біоматеріал від будь-яких небезпек — і від атаки терористів, і від повені викликаної глобальним потеплінням.

Ідеологи проекту Білл Фалун і Сол Кент з компанії LEF планують вкласти в будівництво $375 мільйонів.

Кріоніка — це технології заморожування щойно померлих людей і збереження їх тіл чи їх частин в рідкому азоті до того моменту, коли людство навчиться реанімувати померлих. У 2010 році Валентайн випустив книгу «Timeship: Архітектура безсмертя», в якій докладно описав весь проект, включаючи символічне значення всіх частин будівлі і технічні деталі зберігання матеріалів.

Наукова спільнота скептично ставиться до криогенним технологій. Тим не менш, у лютому вчені з Массачусетського технологічного інституту розморозили мозок кролика, який відновили майже до ідеального стану. Фонд збереження мозку (Brain Preservation Foundation) нагородив команду науковців премією «Small Mammal Brain Preservation Prize». Дослідники сподіваються, що коли-небудь цей експеримент вдасться повторити з людським мозком.

Джерело: Ecotown.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.