У США презентували понадпрохідний електричний позашляховик

У рамках виставки Summer of Mars відбувся дебют «космічного позашляховика», здатного борознити важке бездоріжжя.

У США презентували понадпрохідний електричний позашляховик
8 Червня 2017 14:34Світ,Статті

Вражаючий позашляховик оснащений електричною силовою установкою і шістьома 50–дюймовими колесами, які в поєднанні зі значним кліренсом дають змогу пересуватися навіть у пісках. У теорії такий позашляховик став би ідеальним авто для наших доріг. Але, на жаль, він призначений для бездоріжжя Марса. Фантастичний концепт називається Mars Rover, а розробили його в NASA спільно з авторами «космічних машин» для фантастичних фільмів із компанії Parker Brothers Concepts. Про це повідомляє Авто Центр.

Довжина марсіанського позашляховика – 8 з половиною метрів, вага – 2,7 тонни. Автомобіль розрахований на чотирьох і може розганятися до 110 км/год на асфальті, а на поверхні Марса – до 23 км на годину (в теорії). Можливо, цей марсохід запропонують Ілону Маску для його марсіанської експедиції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.