У співучасті у вбивстві зізналася дружина посла Греції у Бразилії

Бразилійка Франсуаза Амірідіс, дружина посла Греції в Бразилії Киріакоса Амірідіса, зізналася у співучасті в його вбивстві.

У співучасті у вбивстві зізналася дружина посла Греції у Бразилії
31 Грудня 2016 22:17Світ,Статті

Про це повідомив телеканал «Globo», передає «ТАСС».

Мотивом злочину став любовний зв’язок дружини дипломата, бразилійки Франсуази Амірідіс з 29-річним працівником військової поліції Ріо-де-Жанейро. Раніше він також зізнався у співучасті у злочині.

Відомо, що Ріо-де-Жанейро звернулося в суд з проханням видати ордер на арешт дружини посла і ще трьох підозрюваних, у тому числі свого колеги. Слідчі також виявили сліди крові на дивані в будинку, де дипломат і його дружина проводили різдвяні і новорічні канікули.

У правоохоронних органах підозрюють, що посол був убитий в цьому приміщенні, а його тіло в ніч на середу, 28 грудня (близько третьої години ранку), винесли з приміщення і помістили під взятий раніше напрокат автомобіль.

Про зникнення дипломата стало відомо 29 грудня. На наступний день тіло Киріакоса Амірідіса було виявлено в Ріо-де-Жанейро. Воно знаходилося в обгорілому автомобілі, який посол Греції раніше взяв напрокат.

Представник дипмісії приїхав в Ріо-де-Жанейро разом з дружиною на відпочинок. Пізніше дружина Амірідіса оголосила про його зникнення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.