У Росії перенесли запуск ракети через сміття у двигуні

Спочатку старт повинен був відбутися в першому кварталі 2016 року, але вже неодноразово переносився.

У Росії перенесли запуск ракети через сміття у двигуні
26 Грудня 2016 22:11Світ,Статті

Запуск ракети з американським супутником зв’язку EchoStar 21 перенесли на другу декаду січня 2017 року. Про це повідомило джерело в ракетно-космічній галузі, пише Український тиждень.

«Попередньо пуск перенесений на другу декаду січня 2017 року», – сказав співрозмовник.

Причиною перенесення могло стати виявлене у двигуні ракети сміття.

«У рульових двигунах одного із ступенів ракети-носія виявлено сміття. Двигун виробництва Воронезького механічного заводу, куди буде спрямована перевіряюча комісія. Прийнято рішення замінити двигун і ведучі до нього паливопроводи, провести повну дефектацію виробу», – повідомило джерело.

Раніше Центр імені Хрунічева (виробник ракети Протон-М) заявив, що пуск ракети з космодрому Байконур перенесено для проведення додаткових перевірок систем носія і розгінного блоку. Проте нову дату пуску підприємство не уточнило. Спочатку старт повинен був відбутися в першому кварталі 2016 року, але вже неодноразово переносився.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.