У Парижі почали курсувати перші безпілотні автобуси

У Парижі запустили два безпілотних автобуси з електричними двигунами. Транспортні засоби курсуватимуть протягом трьох місяців в експериментальному режимі.

У Парижі почали курсувати перші безпілотні автобуси
25 Січня 2017 18:43Світ,Статті

Про це повідомляє Paris.fr.

Автобуси ходять по короткому маршруту між Ліонським вокзалом і вокзалом Аустерлітц в 20-му окрузі Парижа. Вони рухаються окремо виділеною лінією, по якій не ходить інший транспорт.

Кожен автобус вміщує до 12 людей. Він оснащений лазерними датчиками і численними камерами, які запобігають зіткненням з людьми та іншими транспортними засобами. Заряд батареї дозволяє автобусу працювати до 14 годин.Експеримент спрямований, в першу чергу, щоб зібрати думки користувачів про нові транспортні засоби, а також будь-які пропозиції щодо поліпшення їхньої роботи.

Минулого року подібні автобуси-безпілотники почали курсувати у місті Ліон. За маршрутом довжиною 1,3 км в центральному районі міста Ла Конфлюенс щодня курсують два автобуси.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.