У мережі показали моторошні наслідки найпотужнішого землетрусу в історії Філіппін

Мешканці Філіппін досі оговтуються від руйнівних наслідків землетрусу. Відповідний ролик розміщений на каналі в YouTube.

У мережі показали моторошні наслідки найпотужнішого землетрусу в історії Філіппін
12 Лютого 2017 14:52Світ,Статті

На відео видно, що внаслідок сильних підземних поштовхів більшість будинків зруйновані, а в офісних центрах вціліли тільки вхідні двері та вивіски. Місцеві правоохоронці загородили небезпечні зони, щоб каміння та цегла раптово не завдали шкоди перехожим. Про це пише Znaj.ua.

Люди всю ніч провели на вулиці і ночували просто неба разом із малолітніми дітьми, забравши по можливості із собою теплі речі.

На дорогах також доволі складна ситуація – водії, котрі потрапили в аварію на час стихійного лиха, змушені були покинути свої авто, щоб залишитися в живих.

Протягом всієї ночі і першої половини дня медики продовжують надавати допомогу постраждалим – у деяких із них роздроблені кістки ніг, численні переломи, а також забої. Їх рідні постійно чергують біля вхідних дверей лікарні, щоб слідкувати за станом потерпілих та дізнаватися прогнози медиків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.