У Кремлі поскаржилися на «ворожість» Facebook через блокування спільнот росЗМІ

Раніше Facebook та Instagram заблокували акаунти низки російських ЗМІ та кремлівської «фабрики тролів».

У Кремлі поскаржилися на «ворожість» Facebook через блокування спільнот росЗМІ
6 Квітня 2018 10:27Світ,Статті

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков висловив жаль з приводу рішення Facebook заблокувати спільноти ряду російських ЗМІ. Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це Пєсков сказав журналістам. Так, відповідаючи на питання, чи є блокування Facebook спільнот ряду російських ЗМІ проявом до них ворожості, Пєсков відповів: «Є». «Ми, безперечно, стежимо. І шкодуємо», – додав він.

Як повідомляломь, 4 квітня соціальна мережа Facebook заблокувала понад 270 сторінок російського «Агентства досліджень інтернету» (IRA), які, за її даними, використовувались для політичного впливу на користувачів з Росії і російськомовних жителів країн-сусідів РФ, серед яких і Україна.

4 квітня МЗС РФ назвало блокування в Facebook акаунтів російської «фабрики тролів» боротьбою з «альтернативною інформацією».

«Звернули увагу на блокування аккаунтів ряду російських ЗМІ, включаючи Федеральне агентство новин у соцмережі Facebook і Instagram, а також на заяву гендиректора Марка Цукерберга про активізацію зусиль Facebook по боротьбі з так званою російською «фабрикою тролів», – сказала офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова. За її словами, це блокування відбулося в рамках антиросійської кампанії, в руслі зачищення інформаційного простору «від альтернативної інформації» під приводом втручання Росії у вибори в США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.