У Греції масовий страйк через заходи жорсткої економії

В Афінах та інших містах Греції зупинено рух метро та іншого громадського транспорту.

У Греції масовий страйк через заходи жорсткої економії
8 Грудня 2016 18:55Світ,Статті

Провідні профспілки Греції почали загальний страйк в четвер, 8 грудня, що призвело до паралічу декількох ключових галузей економіки країни. Страйками висловлюється протест запланованим скороченням заробітної плати та збільшенню рівня податків. В Афінах та інших містах Греції зупинено рух метро та іншого громадського транспорту. Не працюють міністерства, державні учбові заклади та лікарні, повідомляє DW.

«Ми реагуємо на репресивні заходи жорсткої економії, бідність та злидні (…) ми ще раз стикаємося з абсурдним вимогам з боку (ЄС та МВФ. – Ред.) кредиторів»,  – заявили в провідній профспілці GSEE, повідомляє AFP.

Участь в 24-годинному страйку проти нових заходів економії, які можуть бути ухваленими вже найближчими вихідними, беруть державні службовці, співробітники банків, моряки торгового флоту, залізничники, лікарі та інші.

Як повідомляється, якщо нові заходи жорсткої економії ухвалять, це означатиме додаткове оподаткування товарів та скорочення державних витрат на зарплати і пенсії на 5,7 мільярда євро.

Нагадаємо, напередодні в Греції страйкували співробітники ЗМІ. Журналісти намагалися захистити себе від пенсійної реформи та високого рівня безробіття, яке складає майже 50 відсотків в цій галузі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.