У Франції вищий трибунал розгляне заборону «представництва ДНР»

Наступного тижня у Франції вищий трибунал розгляне питання про заборону так званого «Репрезентативного центру ДНР», що діє у Марселі.

У Франції вищий трибунал розгляне заборону «представництва ДНР»
8 Січня 2018 14:19Світ,Статті

Засідання відбудеться 11 січня у місті Екс-ан-Прованс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Планується, що на засіданні прокурор вимагатиме скасувати державну реєстрацію асоціації «Офіційний репрезентативний центр ДНР у Франції». Зокрема, прокурор надасть матеріали досудового слідства та докази порушення «асоціацією ДНР» законодавства Франції та норм міжнародного права.

Як відомо, у Марселі колишній регіональний радник, президент національного центру приватних підприємців департаменту Буш-дю-Рон Убер Файяр заснував асоціацію, що позиціонує себе як «представництво ДНР».

Міністерство закордонних справ Франції заявило, що не визнає подібне «представництво», та передало матеріали щодо ситуації до прокуратури з метою подальшого реагування.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.