У Бельгії священика звинуватили у вбивстві 10 осіб

У Бельгії 61-річного католицького священика звинуватили у вбивстві щонайменше 10 осіб, включаючи власної матері.

У Бельгії священика звинуватили у вбивстві 10 осіб
23 Січня 2018 22:49Світ,Статті

Про це передає ZIK з посиланням на BBC.

За версією слідства, Іво Поппе почав вбивати своїх жертв за допомогою смертельної внутрішньовенної ін’єкції повітря, працюючи медбратом в клініці в Менені. Пізніше він продовжив здійснювати вбивства під час служби в церкві.

Він був арештований в 2014 році після того, як розповів своєму лікарю-психіатру про «евтаназію» десятків осіб. Всі ймовірні жертви священика були пацієнтами похилого віку.

Під час розслідування він частково визнав свою провину. Однак пізніше відмовився від своїх слів, і зараз заперечує будь-які звинувачення.

Бельгійська преса охрестила колишнього медбрата «священиком смерті». Він вважається одним з найгірших серійних вбивць в історії Бельгії.

Під час попадання у кров повітря виникає емболія – закупорка судини бульбашкою повітря. Під час повітряної емболії настає раптова смерть.

Нагадаємо, що подібний випадок стався в Німеччині. Медбрата Нільса Хегеля засудили до довічного ув’язнення за вбивство двох пацієнтів. Однак подальше розслідування показало, що він причетний до ще близько 90 випадків аналогічних вбивств.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.