Туреччина буде допомагати Україні гасити пожежу на Львівщині

Лідери країн домовилися про відправлення спеціального літака.

IMG_5920
11 Червня 2016 15:19Світ,Статті

Туреччина готова за необхідності направити свій літак в Україну для гасіння пожежі на Львівщині, повідомляє ТСН. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у своєму Twitter. “Вдячний президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану за готовність відправити спеціальний літак, щоб допомогти Україні в гасінні пожежі біля Львова. Друг пізнається в біді”, – написав Порошенко. За інформацією Адміністрації президента України, домовленість про можливе залученні турецької допомоги за дорученням президента була досягнута напередодні.

Нагадаємо, 28 травня сталося займання на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова. На ліквідацію пожежі були відправлені команди рятувальників. 30 травня на сміттєзвалищі стався обвал, під яким опинилися троє пожежників та один працівник комунальної служби. Пізніше, 1 червня, рятувальники припинили пошуково-рятувальні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова через загрозу нового обвалу. Як відомо, досі не знайдено еколога, який зник у районі сміттєзвалища. Однак рятувальники припускають, що він може перебувати не під завалами, а на прилеглих територіях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.