ЦРУ стривожені «зливом» їх методів стеження за людьми

Коментуючи документи WikiLeaks про тотальне стеження Центрального розвідувального управління за користувачами через їх пристрої, в ЦРУ висловили публічну стурбованість.

ЦРУ стривожені «зливом» їх методів стеження за людьми
10 Березня 2017 10:05Світ,Статті

Про це повідомляє Голос Америки.

У спецслужбі вважають, що всі американці повинні відчувати «глибоку тривогу» у зв’язку з потенційними наслідками.

При цьому представник ЦРУ в середу відмовився давати коментарі про справжність 8771 документів, заявивши, що немає практично ніяких сумнівів, що WikiLeaks має намір «завдати шкоди можливостям розвідувального співтовариства щодо захисту Америки від терористів та інших противників».

«Розкриття подібної інформації не тільки ставить під загрозу американський персонал і операції, але також постачає наших супротивників інструментами та інформацією, що здатні завдати нам шкоди», – йдеться в заяві представника ЦРУ Джонатана Лю.

  • Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки відкрито розслідування публікації WikiLeaks документів Центрального розвідувального управління.
  • WikiLeaks опублікував тисячі документів, нібито взяті з Центру кібер-розвідки ЦРУ, що відкривають подробиці інструментарію американського кібершпигунства.
  • Американський сенатор Джон Маккейн заявив, що ресурс WikiLeaks, який оприлюднив документи про кібершпигунство ЦРУ, пов’язаний з Росією

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.