Цікаві факти про гру Pokemon Go

Іран став першою країною, де заблокували мобільну гру з доповненою реальністю Pokemon Go.

Цікаві факти про гру Pokemon Go
11 Вересня 2016 11:58Світ,Статті

– «Покемонів можна знайти будь-де у світі», — запевняють розробники популярної гри. Нині вона доступна в понад 35 країнах (із них 26 — європейські), повідомляє Народна армія.

– У Саудівський Аравії визнали, що гра Pokemon Go суперечить нормам ісламу.

– У Єгипті тривають дискусії щодо того, чи є гра Pokemon Go загрозою національній безпеці. Голова комітету з комунікацій цієї країни закликав єгипетських парламентарів заборонити гру, оскільки вона може розкрити інформацію про розташування стратегічних об’єктів.

– Командування Збройних сил Ізраїлю заборонило солдатам користуватися додатком Pokemon Go на території військових баз. «Гра — це джерело збирання інформації», — зазначено в оголошенні, яке поширив відділ інформаційної безпеки Збройних сил цієї країни. Солдатам більшості підрозділів ізраїльської армії заборонено «чекінитися», зокрема й у Facebook, на військових базах або під час виконання службових завдань.

– Гравців у Боснії просять триматися якомога далі від територій, де досі залишаються міни часів війни 1990-х років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.