Тіллерсон підтвердив намір США залишити військову присутність у Сирії

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати залишатимуть військову присутність у Сирії після перемоги над ІДІЛ.

Тіллерсон підтвердив намір США залишити військову присутність у Сирії
18 Січня 2018 18:38Світ,Статті

Про це глава Держдепартаменту США заявив у середу в Стенфордському університеті (штат Каліфорнія, США), передає власний кореспондент Укрінформу.

«Треба розуміти: Сполучені Штати надалі підтримуватимуть військову присутність в Сирії, зосереджуючись на тому, щоб гарантувати неможливість повернення ІДІЛ», – заявив державний секретар США.

Він дав зрозуміти, що офіційний Вашингтон зосереджуватиме, головним чином, дипломатичні зусилля в урегулюванні ситуації в Сирії, що означає усунення режиму Башара Асада від влади. Він також визнав, що на це знадобиться час і терпіння, оскільки Асад отримує суттєву підтримку з боку Москви і Тегерана.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.