Сирійські повстанці заявили, що не залишать Алеппо

За словами представника одного із збройних угруповань, повстанці не планують залишати Алеппо і здавати його урядовим військам.

Сирійські повстанці заявили, що не залишать Алеппо
4 Грудня 2016 18:28Світ,Статті

Командири загонів сирійських повстанців заявили, що не мають наміру здавати східне Алеппо урядовим силам. Про це в суботу, 3 грудня, заявив представник угруповання «Фастакім», яке належить до об’єднання «Вільна сирійська армія», пише DW.

«Я запитав в угруповань, вони сказали: ми не здамося», – зазначив Закарія Малахіфджі, який представляє політичне крило угруповання «Фастакім», цитує агенція Reuters. За його словами, військові командири заявили, що не залишатимуть місто.

«Немає жодних проблем із коридорами для виходу цивільних осіб, але ми не залишатимемо місто», – наголосив Малахіфджі, переказуючи слова командирів збройних угруповань.

Нагадаємо, після захоплення району Тарік аль-Баб урядові війська Сирії контролюють вже близько 60 відсотків колишньої території повстанців у місті. Перехід під повний контроль уряду східного Алеппо, яке повстанці утримували з 2012 року, може стати найбільшою втратою для сирійської опозиції за більш ніж п’ять років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.