Суд в Австрії визнав трьох росіян і вихідця з Косова винними у сприянні терористам «Ісламської держави»

Суд австрійського міста Санкт-Пельтен виніс у вівторок обвинувальний вирок у справі чотирьох підлітків, звинувачених у підтримці "Ісламської держави", передає УНН з посиланням на ТАСС.

68b949ebf62881b75c8369b8c8dd4e251458651434
13 Вересня 2016 21:25Світ

Троє росіян, які проживають в Австрії  і виходець з невизнаного Косова, за даними газети Der Standard, отримали незначне покарання.

Двоє з них були засуджені до шести місяців позбавлення волі умовно, інші відбулися трирічним випробувальним терміном.

Всі вони, за версією звинувачення, спілкувалися з іншим екстремістом, який в 2014 році погрожував підірвати Західний вокзал Відня і пізніше був двічі засуджений австрійським судом.

На мобільних телефонах підсудних були виявлені фотографії та відеозаписи, на яких були зображені злочини ісламістів.

Один з підлітків, після терактів у Парижі розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook фразу “Аллаху акбар”, що суд кваліфікував як підтримку терористичної діяльності.

ЗМІ відзначають, що всі підлітки отримали покарання за “нижчої межі” передбачених кримінальними статтями санкцій. Раніше вони не потрапляли в поле зору правоохоронних органів і не мали судимостей.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.