США наклали санкції на дві російські компанії, пов’язані з ракетною програмою

Мінторг США ввів нові обмеження для двох російських компаній, що працюють на військово-промисловий комплекс: конструкторського бюро Новатор і науково-виробничого центру Титан-Барикади.

США наклали санкції на дві російські компанії, пов'язані з ракетною програмою
20 Грудня 2017 22:49Світ,Статті

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на заяву міністерства від 19 грудня.

Повідомляється, що компанії відповідальні за виробництво крилатих ракет, заборонених Договором про контроль над озброєннями, укладеним між СРСР і Сполученими Штатами в 1987 році (про ліквідацію ракет малої і середньої дальності).

«Ці компанії виробляють для російського Міністерства оборони комплекси крилатих ракет наземного базування з дальністю польотів, забороненою в рамках Договору про ракети середньої і малої дальності. Тому є достатньо підстав вважати, грунтуючись на конкретних і зрозумілих фактах, що вони були залучені до дій, які суперечать національній безпеці або зовнішньополітичним інтересам США», – йдеться в заяві.

У МЗС РФ вже розкритикували рішення Сполучених Штатів, назвавши звинувачення «безпредметними».

Раніше сенатор-республіканець Марко Рубіо заявив, що США можуть ввести нові санкції проти російських чиновників.

Нагадаємо, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав схвалений обома палатами Конгресу закон про введення нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Однак Білий дім або установи адміністрації досі не оприлюднили жодного документу про фізичних та юридичних осіб, що діють в інтересах російської розвідки і оборони, для того щоб проти них можна було накласти санкції. Відповідно до закону, це повинні були зробити не пізніше 1 жовтня.

Американські сенатори виступили з критикою Білого дому, звинувативши адміністрацію Трампа в затягуванні з введенням нового закону, який посилює санкції відносно Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.