Швеція зацікавлена у бойовому досвіді України в протидії агресії РФ – КМУ

Швеція готова вивчати бойовий досвід України у протистоянні гібридній агресії з боку Російської Федерації.

A Swedish SFOR (Stabilisation Force) soldier holds his weapon during a visit of Swedish Prime Minister Goran Persson (R) to a Swedish military base near Tuzla, February 26. Persson arrived in Bosnia to meet local officials and visit Swedish troops serving with the NATO-led peace force.

BOSNIA SWEDEN - RTR21EJ
16 Березня 2017 14:07Світ

Про це йшлося під час візиту віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе до навчального центру збройних сил Швеції, повідомляє прес-служба уряду України.

У перс-службі уряд зазначили, що в середу 15 березня віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Міжнародний центр Збройних Сил Королівства Швеція (SWEDINT), на базі якого беруть участь у тренуваннях також і українські військовослужбовці.

“Ми вкрай зацікавлені у зміцненні спроможностей ЗС Швеції, нашої обороноздатності. Ми готові активно вивчати досвід України для використання у навчанні”, – зазначив представник центру.

Під час зустрічі було обговорено питання безпекової взаємодії Швеції з міжнародними організаціями – ООН, НАТО, та ЄС.

У рамках візиту до SWEDINT було також проведено зустріч із представниками Скандинавського центру з гендерних питань.

Зокрема, під час візиту було досягнуто домовленості про посилення взаємодії у сфері протидії гібридним загрозам та ефективному впровадженню міжнародних засад з гендерної політики.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.