Сенат США затвердив розширення санкцій проти РФ

Сенат Конгресу США сьогодні на засіданні прийняв законопроект про посилення тиску на Іран, в який включена поправка про значне посилення і розширення режиму санкції щодо Росії.

Сенат США затвердив розширення санкцій проти РФ
16 Червня 2017 10:10Світ,Статті

Про це передає УНН із посиланням на ТАСС.

Як відзначає ЗМІ, документ вже набрав необхідну кількість голосів.

Законопроект, за інформацією видання, передбачає закріплення на законодавчому рівні санкцій, введених в минулі роки на підставі виконавчих указів екс-президента США Барака Обами у зв’язку з ситуацією на південному сході України і з окупацією Криму Росією. Це також торкнеться обмежень, які Б.Обама застосував в кінці 2016 року відносно громадян РФ, підозрюваних Вашингтоном в кібератаках проти американських політичних інститутів.

Крім цього, законодавці хочуть позбавити Білий дім права одноосібно пом’якшувати режим санкцій – для цього потрібно буде отримати схвалення Конгресу. Керівнику країни дається право вводити обмеження проти осіб, які вкладають великі суми – від 1 млн дол. і більше – в будівництво Росією трубопроводів для експорту енергоресурсів. Крім цього, в законопроект включена стаття, згідно з якою Сполучені Штати повинні продовжувати виступати проти реалізації проекту «Північний потік-2», а також надати пріоритетне значення експорту американської сировини.

Нагадаємо, 13 червня старші сенатори Демократичної і Республіканської партій напередодні досягли двопартійної домовленості щодо нових санкцій проти Росії і дозволять конгресу не погоджувати спробу президента США Дональда Трампа пом’якшити покарання щодо Москви.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.