Румунія хоче ще більше сил НАТО в Чорному морі

Румунія надала пропозиції щодо употужнення військово-морської і військово-повітряної присутності сил НАТО в регіоні Чорного моря.

orig-710x4001467468782armiya-sshanatogruziya-1467468754
10 Липня 2016 8:20Світ,Статті

Про це заявив президент Румунії Клаус Йоганніс під час Варшавського саміту НАТО, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Румунія надала свої пропозиції щодо употужнення військово-морської і військово-повітряної присутності сил НАТО в регіоні Чорного моря. Ми очікуємо, що в жовтні цього року, під час зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО, будуть надані змістовні пропозиції щодо забезпечення необхідних умов для реалізації цих завдань», – заявив очільник Румунії.

Йоганніс наголосив на необхідності зміцнення східного флангу НАТО та створення оборонних позицій з метою стримування потенційних агресорів.

Румунський президент подякував союзникам Альянсу за їх внесок у формування на території Румунії багатонаціональної бригади, вітаючи рішення оголосити функціональною протиракетну систему ПРО на військовій базі Девеселу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.