Росія заохочує терористів у Сирії – Держдеп

США закликають усі сторони конфлікту у Сирії до негайного припинення вогню та початку політичних перемовин.

Росія заохочує терористів у Сирії - Держдеп
11 Серпня 2016 8:17Світ,Статті

Про це заявила директор прес-офісу Державного департаменту США Елізабет Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми продовжуємо закликати усі сторони до дотримання загальнонаціонального режиму припинення вогню. Ми твердо переконані, що це – єдиний шлях для успіху перемовин», – сказала Трюдо.

За її словами, військового вирішення конфлікту у Сирії не існує. «І ми, і більшість членів міжнародної коаліції переконані, що досягти миру в Сирії без зміни політичної влади неможливо. Припинення вогню створює простір, у якому можна сподіватися на політичні перемовини», – зазначила представниця Держдепу.

Однак, сирійський правлячий режим за підтримки Росії регулярно порушує перемир’я. «Сирійський режим, якому допомагає Росія, відповідальний за більшість порушень режиму припинення вогню. Ці дії лише заохочують тероризм – явище, з яким режим та РФ нібито намагаються боротися», – наголосила Трюдо.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.