Російська група відмовилася виступати в Криму

Лідер відомої російської групи «Елізіум» Дмитро Кузнєцов розповів, чому не виступає в окупованому Криму і на яких умовах готовий там виступити. Про це він розповів в інтерв'ю Karabas Live.

Російська група відмовилася виступати в Криму
21 Вересня 2017 22:13Світ,Статті

«Я не їжджу відпочивати до Криму. Тому що, відібравши Крим в України, Путін відібрав його і у мене. Ми багато виступали там в 90-х і в «нульові». Ніхто не забороняв росіянам купити собі там дім або квартиру, або просто приїжджати відпочивати. Але ні, треба було його обов’язково забрати», — сказав Дмитро Кузнєцов. Про це пише Світ мистецтва.

Також він додав, що група не погоджується на численні запрошення виступити в окупованому Криму. «Елізіум» готовий там виступити, але тільки в’їхавши на територію півострова через КПП. Для групи це принципова позиція.

«Ми хоч і анархісти і за те, щоб кордонів не існувало, але коли хтось захоплює територію, ми не можемо цього не помічати. Якщо закривати на це очі, то вийде дуже зручний анархізм. Організатори вважають, у скільки їм обійдеться наш проїзд через Україну і розуміють, що це більше нашого гонорару. На цьому все і закінчується», – зазначив музикант.

Варто відзначити, що Кузнєцов засуджує позицію своїх колег, які порушують законодавство України щодо перетину кордону з півостровом і виступають в окупованому Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.