Reuters: коаліція здійснила найуспішніший удар по позиціях ІДІЛ

Атака авіації міжнародної коаліції на позиції «Ісламської держави» під Фаллуджею, за даними агенції Reuters, призвела до серйозних втрат серед джихадистів.

0,,18635980_403,00
30 Червня 2016 11:57Світ,Статті

Внаслідок удару авіації міжнародної коаліції під проводом США в Іраку загинули щонайменше 250 бойовиків терористичного угруповання «Ісламська держава» (ІД), повідомив представник американського уряду агенції Reuters у середу, 29 червня. Якщо факт авіарейду підтвердиться, ця операція стане найуспішнішим наразі виступом коаліції проти радикальних ісламістів, відзначив він, повідомляє DW.

За даними агенції, авіарейд був здійснений на півдні від Фаллуджі, яку нещодавно відбила у бійців ІД іракська армія. Після взяття цього міста у «Ісламської держави» залишилося два ключових управлінських та економічних центри – іракський Мосул та сирійська Ракка.

Нагадаємо, що 23 червня підтримувані США опозиційні «Демократичні сили Сирії» увійшли до утримуваного бойовиками ІД сирійського міста Манбідж. Паралельно сирійські урядові війська та повстанські сили протягом останнього часу здійснюють наступальні операції на захоплені джихадистами райони, зокрема, в напрямку Ракки.

Джерело: DW.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.