Путін розповів, як діятиме Росія в разі вступу Фінляндії до НАТО

Президент РФ погрожував військами.

1_ja10
2 Липня 2016 7:05Світ,Статті

Російські війська підійдуть до кордонів Фінляндії в разі її вступу у Північноатлантичний альянс, повідомляє 5 канал. Про це під час зустрічі президентом Фінляндії Саулі Нііністьо в місті Наанталі заявив президент РФ Владімір Путін.

Він зазначив, що фінські війська після вступу в НАТО перестануть бути незалежними і «стануть частиною військової інфраструктури НАТО, яка відразу виявиться на кордонах РФ».

У той же час, Путін запевнив, що Росія готова почати діалог з НАТО щодо вироблення заходів довіри і щодо попередження конфліктів, у першу чергу, в районі Балтійського моря.

Президент Фінляндії, у свою чергу, висловився за те, щоб російські військові літаки не вимикали бортові приймачі для їх розпізнавання з землі в небі над Балтикою. Путін погодився з цією пропозицією і пообіцяв дати доручення міністерству закордонних справ і міністерству оборони поставити це питання на порядок денний під час майбутньої зустрічі Ради Росія-НАТО в Брюсселі.

Джерело: 5 канал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.