Прем’єр Молдови просить США допомогти здолати кремлівську пропаганду

Сусідня Молдова потребує підтримки США, щоб протистояти російській пропаганді напередодні виборів президента.

Прем'єр Молдови просить США допомогти здолати кремлівську пропаганду
17 Серпня 2016 21:06Світ,Статті

Про це йдеться у статті прем’єра Молдови Павела Філіпа для видання The Hill.

«Росія використовує небезпечну пропаганду і докладає великих зусиль, щоб просувати в молдавській пресі антиєвропейські послання, дискредитувати проєвропейський уряд і забезпечити успіх на майбутніх виборах своїм політичним союзникам», – написав Філіп.

Він заявив, що «Молдова потребує підтримки США для продовження курсу європейської інтеграції» і запевнив партнерів на Заході, що «для Молдавії інтеграція до євроатлантичної спільноти є чимось більше, ніж дипломатична ініціатива або економічна перевага».

«Євроатлантичне співтовариство є пунктом призначення Молдови і її остаточним вибором, а чинний уряд цілком і повністю дотримується цього курсу щодо зближення з Євросоюзом. Москва не особливо натхнена цим, а тому ми потребуємо підтримки Вашингтона та інших західних канцелярій, щоб консолідувати наш перехід від десятиліть комунізму до вільної демократії», – підкреслив молдавський прем’єр.

Він розповів про дії уряду щодо стабілізації ситуації, відновлення довіри, боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, прийняття законодавства про непідкупність.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.