Поруч з ісламістами: Росія потрапила до найганебнішого рейтингу

Очільник Кремля залишається одним з найнебезпечніших у світі терористів.

Поруч з ісламістами: Росія потрапила до найганебнішого рейтингу
16 Липня 2018 22:03Світ,Статті

Російська Федерація і міжнародні кримінальні організації посіли друге місце серед головних загроз безпеки для Європейського союзу. Про це повідомляє Znaj.ua.

Головну загрозу для країн Євросоюзу представляють радикальні ісламістські угруповання, третє місце в списку зайняла КНДР, відзначається в доповіді Європейської ради з міжнародних відносин.

Рейтинг складений на основі опитувань експертів з 28 країн ЄС, аналізу європейських ЗМІ та офіційних документів.

Так, згідно з документом, ще у 2008 році РФ була на 4 місці за ступенем небезпеки, проте акресивна анексія Криму перевернула все з ніг на голову. Крім того недовіра до Кремля зростає і через збільшення кіберзлочинків та ворожих дій в іноземному кіберпросторі.

«Держави-члени (ЄС – ред.) очікують, що світ стане більш геополітичним. Вони сподіваються, що загроза від джихадистів, міжнародних злочинних організацій, Росії та Північної Кореї в наступному десятилітті залишиться приблизно такою ж, а загроза від Туреччини і Китаю зросте», – наголошується в доповіді.

Найбільше небезпекою з боку РФ стурбовані такі європейські країни, як Фінляндія, Естонія, Румунія, Литва, Польща, Великобританія і Німеччина. При цьому Кіпр, Італія, Греція, Угорщина і Португалія, не бачать ані найменших загроз з боку Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.