Померла найстаріша жінка у світі: італійка була останньою живою людиною, народженою в 19 столітті

Морано жила в трьох століттях і пережила понад 90 урядів в Італії.

Померла найстаріша жінка у світі: італійка була останньою живою людиною, народженою в 19 столітті
16 Квітня 2017 18:49Світ,Статті

Найстаріша мешканка планети, 117-річна італійка Емма Морано, померла у своєму будинку в місті Verbania на півночі країни. Емма Морано народилася 29 листопада 1899 року в П’ємонті. Вона була останньою живою людиною, народженою в XIX столітті. Морано пояснювала своє довголіття генетичними особливостями і дієтою з трьох яєць на день, два з яких повинні бути сирими. Про це пише УНІАН.

Вона була старшою з восьми братів і сестер і пережила всіх. Емма Морано розповідала, що її мати теж прожила довге життя і померла в 91 рік. Кілька сестер Морано також досягли 100-річного віку. Морано жила в трьох століттях і пережила більше 90 урядів в Італії. Вона залишилася останньою людиною, народженою в XIX столітті, близько року тому, після того як у травні 2016 року в Нью-Йорку у віці 116 років померла Сюзанна Мушатт Джонс, яка народилася в 1899 році. Після смерті Емми Морано найстарішою людиною на планеті стала мешканка Ямайки Вайолет Браун, яка народилася 10 березня 1900 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.