Польські ЗМІ: Наслідки пожежі в Грибовичах ведуть до екологічної катастрофи

Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі неабияк непокоїть мешканців сусідньої держави.

20160610121603
10 Червня 2016 16:40Світ,Статті

Польський Сейм має намір делегувати на Львівщину своїх представників, аби з’ясувати, чи є загроза забруднення екології. Про це повідомляє Press-центр з посиланням на ZIK.

Польські ЗМІ б`ють на сполох. Газети та інтернет-видання порівнюють ситуацію у Грибовичах з трагедією у Чорнобилі та висловлюють побоювання, що токсична хмара досягне східних територій їхньої держави.

«Токсичні стовпи диму піднімаються лише в 70-ти кілометрах від польського кордону. Це може бути найбільшою екологічною катастрофою після Чорнобиля», – пише інтернет-портал zprawa.pl.

Щоб розвіяти паніку, громадський активіст зі Львова Іван Матковський запропонував раднику польського президента і депутатам Сейму прислати експертів і оцінити реальну загрозу забруднення.

Спеціалісти зазначають, що полякам та українцям таки є чого хвилюватися. В разі, якщо вітер подує в бік сусідів, то дихатимуть вони хлоровмісними речовинами, які горять.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.