Поліція встановила особу підозрюваного у теракті в нічному клубі Стамбула

Ним виявився 28-річний громадянин Киргизстану.

Поліція встановила особу підозрюваного у теракті в нічному клубі Стамбула
3 Січня 2017 18:59Світ,Статті

Турецькі правоохоронці встановили особу підозрюваного у скоєнні теракту в стамбульському нічному клубі Reina, повідомляє Український тиждень.

Ним виявився 28-річний громадянин Киргизстану Яхья Машрапов (Iakhe Mashrapov). Зображення його закордонного паспорта продемонстрували в ефірі турецького державного телеканалу TRT World.

У паспорті вказана дата народження підозрюваного – 2 серпня 1988 року. Документ йому видали в жовтні минулого року. Як повідомляє Reuters, служба безпеки Киргизстану знаходиться у контакті з турецькою владою.

Турецькі ЗМІ рошири селфі людини, яку підозрюють в скоєнні теракту. На записі видно, як чоловік знімає себе на площі Таксим в Стамбулі, проте незрозуміло, чи проводилася зйомка до нападу або ж після.

 

Нагадаємо, поліція затримала вісьмох осіб за підозрою у причетності до теракту в нічному клубі Reina, проте стрілка серед них нема. Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики «Ісламської держави». Повідомлялося, що в теракті підозрюють громадянина Узбекистану або Киргизстану.

Стрілянина в нічному клубі сталася в ніч на 1 січня. Озброєний чоловік відкрив вогонь, в результаті чого загинули 39 осіб, ще близько 70 отримали поранення. Серед загиблих були іноземці, до яких країн вони належали, поки не повідомляється. Ідентифіковані 35 загиблих із 39, українців серед них немає.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.