Під час нападу на кінотеатр у Фірнхаймі ніхто не постраждав, нападника застрелили

Поліція вважає, що нападник був психічно хворим і не пов'язує напад з тероризмом.

0,,19350890_403,00
24 Червня 2016 10:30Світ,Статті

Усі відвідувачі кінокомплексу в містечку Фірнхайм (федеральна земля Гессен), до якого вдень 23 червня увірвався невідомий зі зброєю і почав стрілянину, звільнені неушкодженими. Про це повідомив міністр внутрішніх справ землі Гессен Петер Бойт, пише DW.

За його словами, за попередньою оцінкою органів безпеки, напад не пов’язаний з тероризмом. Скоріше за все, нападник мав психічні розлади. Загалом до моменту, коли його застрелив спецназ, нападник встиг здійснити у кінотеатрі чотири постріли.

Речниця місцевої поліції повідомила агенції AP, що наразі невідомі як особа, так і мотиви нападника. Вона зазначила, що чоловік утримував як заручників кількох осіб, проте не назвала їхню точну кількість. Також, за словами речниці, наразі невідомо, чи була справжньою зброя, яку мав при собі нападник.

Нагадаємо, близько 15 години 23 червня озброєний чоловік у масці увірвався до кінотеатру в містечку Фірнхайм. Невдовзі він був застрелений силовиками. Раніше ЗМІ повідомляє про кілька десятків постраждалих внаслідок нападу, проте ця інформація не підтвердилась.

Джерело: DW.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.