Пентагон заявив про вбивство одного з лідерів Аль-Каїди

Високопоставлений представник "Аль-Каїди" Карі Ясін з Пакистану, за даними міноборони США, відповідальний за смерть десятків людей.

38123344_303
26 Березня 2017 15:00Світ

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки повідомило про вбивство в Афганістані одного з лідерів радикального ісламістського угруповання “Аль-Каїда” Карі Ясіна. Як повідомили у Пентагоні у суботу, 25 березня, Ясін був вбитий 19 березня під час авіаудару, завданого по позиціях терористів у афганській провінції Пактика безпілотником.

Як заявив міністр оброни США Джеймс Меттіс, смерть Ясіна “є доказом того, що терористи, які порочать іслам та навмисно нападають на невинних людей, не уникнуть правосуддя”.

За даними Пентагону, Ясін є відповідальним за вбивства десятків людей внаслідок організованих ним терактів у Пакистані. Зокрема, ним був спланований напад на готель Mariott в Ісламабаді 20 вересня 2008 року, під час якого загинуло 53 особи, включаючи двох американських солдатів. Ще один теракт, організований ним – напад на автобус з командою з крикету зі Шрі-Ланки в 2009 році, внаслідок якого загинули вісім осіб.

Джерело: DW

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.