Оренда Криму на 100 років. Флінну до відставки передали пакет пропозицій

За тиждень до того, як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії.

Оренда Криму на 100 років. Флінну до відставки передали пакет пропозицій
20 Лютого 2017 10:08Світ,Статті

Про це пише Новое время з посиланням на газету The New York Times.

За інформацією видання, у складанні документа, брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії.

Повідомляється, що документ доставив Флінну особистий адвокат Трампа Майкл Коен. Також у цій справі брав участь діловий партнер Трампа, який, зокрема, раніше сприяв йому в бізнесі на російському напрямку.

У плані, зокрема, містяться вимоги про виведення всіх російських військ із сходу України. Українським виборцям також запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду строком на 50 або 100 років.

Нагадаємо, радник Дональла Трампа з питань нацбезпеки Майкл Флінн подав у відставку з посади в зв’язку з «наданням віце-президенту та іншим неповної інформації щодо телефонних розмов з послом Росії».

За кілька тижнів до інавгурації президента Дональда Трампа його радник з національної безпеки Майкл Флінн обговорював американські санкції проти Росії, а також сфери можливого співробітництва, з російським послом Сергієм Кисляком.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.