Норвегія стане першою скандинавською країною, де заборонять використання хутра

Один із найбільших у світі виробників хутра збирається згорнути цю індустрію до 2025 року.

Норвегія стане першою скандинавською країною, де заборонять використання хутра
17 Січня 2018 14:46Світ,Статті

Норвегія має намір заборонити ферми, де розводять лисиць і норок, до 2025 року. Таким чином, вона стане першою скандинавською країною, яка відмовиться від хутрової галузі, передає The Local.

Цей крок був погоджений між трьома ключовими партіями норвезького парламенту, уточнює видання.

Інформація підтверджується і на на офіційній facebook-сторінці Норвезької організації із захисту прав тварин (NOAH).

28 років організація NOAH добивалася того, щоб звільнити хутрових звірів, і тепер уряд обіцяє зупинити їх експлуатацію. Наразі парламент Норвегії розглядає відповідну петицію, і оскільки NOAH вже повідомили про свою перемогу, можна зробити висновок, що питання вирішене, і справа залишилася лише за формальностями.

За новими правилами, звіроферми повинні припинити свою дію до 2025 року. У Норвегії існує понад 300 ферм із розведення хутрових звірів, на яких щороку вбивають 700 000 норок і 110 000 лисиць.

Тепер же Норвегія приєднається до Австрії, Німеччини, Нідерландів, Хорватії, Словенії та інших країн, де вже заборонено хутрове звірівництво.

Нагадаємо, Michael Kors і Jimmy Choo більше не робитимуть одяг з натурального хутра. Це вже третій дизайнерський дім – після Gucci та Armani, – який відмовляється від хутра з тварин.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei[email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.