Netflix відмовився від участі у Каннському кінофестивалі

Компанія Netflix відмовилася від участі у Каннському кінофестивалі після того, як стрічкам, що не виходять в повноцінний французький прокат, заборонили брати участь в основному конкурсі.

Netflix відмовився від участі у Каннському кінофестивалі
13 Квітня 2018 10:36Світ,Статті

Під цю вимогу потрапили в тому числі всі фільми онлайн-кінотеатру, повідомляє Variety з посиланням на главу сервісу з контенту Теда Сарандоса, пише Інформатор.

За словами топ-менеджера Netflix, компанії дозволили показувати фільми в Каннах поза конкурсом, якщо у неї виникне таке бажання. У відповідь сервіс не тільки відмовився від будь-якої участі у фестивалі, а й припинив спілкування з його організаторами.

«Ми прагнемо, аби наші фільми були нарівні з будь-якими іншими фільммейкерами. Це вони задали тон. Я не думаю, що нам буде приємно там перебувати. Тьєррі (Фремо, директор фестивалю, — ред.) говорив, що історія Канн та Інтернету — дві різні речі. Звичайно, це дві різні речі. Але ми обираємо кіно майбутнього. Якщо Канни вирішили застрягти в історії — нічого страшного», — наголосив Сарандос.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Обама веде переговори з Netflix про запуск власного шоу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.