НАТО: бронетанкова бригада США у Польщі є пропорційною відповіддю на дії РФ

Розгортання американських танків і бойових машин в країнах Центральної і Східної Європи є пропорційною відповіддю на агресивні дії Росії щодо країн Балтії і НАТО в цілому.

НАТО: бронетанкова бригада США у Польщі є пропорційною відповіддю на дії РФ
14 Січня 2017 14:03Світ,Статті

Про це заявила заступниця генсека НАТО Роуз Гетемюллер в інтерв’ю BNS, пише Європейська правда.

«Ми всі стурбовані агресивними діями Росії в останні роки – вторгнення і захоплення території України в Криму і нарощування російських військ в Західному військовому окрузі. Проте НАТО не бачить безпосередньої загрози російського вторгнення в простір альянсу, бо в останні роки ми зробили багато для стримування і оборони», – сказала вона.

Гетемюллер наголосила, що у НАТО не було планів збільшення присутності на східному фланзі до того, як Росія почала демонструвати агресивну поведінку.

«Ми завжди повторюємо, що дії НАТО є пропорційними, спів мірними і оборонними», – сказала вона.

«Так, ви абсолютно праві, що повернення американської бронетехніки до Європи є відповіддю на те, що робить Росія. Я хочу підкреслити, що це пропорційний і спів мірний крок. Дехто в Росії каже, що це поспішна операція, що йдеться про велику кількість техніки. Але насправді ми говоримо про 3500 співробітників, 87 танків і 144 бойових машин Bradley. Це важливий крок, але він призначений для стримування і оборони», – заявила заступниця генсека НАТО.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.