Напередодні презентації Apple сама «злила» характеристики нового iPhone 7

Менш ніж за добу перед презентацію новеньких iPhone 7 та iPhone 7 Plus компанія Apple розкрила деякі з їхніх характеристик.

Напередодні презентації Apple сама «злила» характеристики нового iPhone 7
8 Вересня 2016 11:36Світ,Статті

На офіційному сайті Apple з’явилася згадка смартфонів iPhone 7 та iPhone 7 Plus як пристроїв, сумісних з навушниками. Проте після зауваження одного з користувачів, ця інформація була видалена, пишуть c-news.

Моделі iPhone 7 і iPhone 7 Plus були згадані в розділі аксесуарів на офіційному сайті компанії.

Інтернет-користувач з ніком Jaspergreenham, який помітив цей нюанс, повідомив, що виявив згадку про ще не презентовані моделі iPhone в якості сумісних моделей при пошуку навушників на гонконгській версії сайту Apple.

Очікуваною зміною в iPhone 7 та iPhone 7 Plus є відмова від звичного 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Це передбачено, щоб зробити пристрій ще тоншим і розмістити в ньому батарею більш високої ємності.

Власникам нових iPhone доведеться додатково купувати перехідник з роз’ємом Lightning на роз’єм 3,5 мм або змінювати навушники.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.