МЗС Британії: Росія має припинити дестабілізацію європейських країн

Глава МЗС Британії Борис Джонсон під час зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим збирається сказати, що відносини між двома країнами не можуть повернутися в нормальне русло, поки Москва не припинить дестабілізувати ситуацію в Європі, в тому числі в Україні.

МЗС Британії: Росія має припинити дестабілізацію європейських країн
23 Грудня 2017 18:32Світ,Статті

Про це повідомляється на сайті МЗС Британії, пише Укрінформ.

Як зазначається, під час зустрічі з Лавровим Джонсон наголосить, що Британія буде і далі захищати свої інтереси та інтереси союзників на тлі ворожості між Росією і Заходом, яка є найвищою з часу закінчення холодної війни.

«Наші відносини з Росією не можуть розвиватися в нормальному режимі, доки РФ продовжує дестабілізувати європейські держави, в тому числі Україну», – заявив Джонсон.

Однак, за його словами, для міжнародної безпеки вкрай важливе двостороннє спілкування, оскільки наслідки непорозуміння можуть бути дуже серйозні.

Глава МЗС Британії наголосив, що його візит у Росію пройде в дуже важливий час, «коли нам необхідно працювати разом, щоб вирішити найбільш гострі світові проблеми».

Як зазначається, під час зустрічі з Лавровим Джонсон заохочуватиме співпрацю щодо спільних міжнародних викликів, включаючи збереження ядерної угоди з Іраном та північнокорейську загрозу.

Глави МЗС обох країн проведуть переговори в Москві у п’ятницю, 22 грудня. Це буде перший за останні п’ять років візит очільника британського МЗС до Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.