Молдовські заробітчани влаштували на виборчій дільниці у Москві протест

Хочемо голосувати, кричать громадяни Молдови у російській столиці.

Молдовські заробітчани влаштували на виборчій дільниці у Москві протест
14 Листопада 2016 18:48Світ,Статті
Біля посольства Молдови в Москві, де знаходиться одна з двох виборчих дільниць в російській столиці, почався масовий протест через те, що всім бажаючим проголосувати не вистачило бюлетенів, повідомляє Главком.
Сотні людей мерзнуть на вулиці. За інформацією ЗМІ, прихильних до Росіх, вони начебто почали скандувати «Геть Майю Санду», «Хочемо голосувати!», А в самих дільницях громадяни, які не змогли виконати своє виборче право, підписують скарги про відмову у видачі їм бюлетенів.
Протестувальників оточив російський ОМОН, співробітники якого переконують людей припинити безлади.
Нагадаємо, нескінченні черги утворилися сьогодні на виборчих дільницях в Москві, а також на інших виборчих дільницях за кордоном – в Бухаресті, в Лондоні.
Як повідомлялося, в неділю, 13 листопада, в Молдові проходить другий тур президентських виборів: на пост глави держави претендують голова Партії соціалістів Ігор Додон і єдиний кандидат від правих сил, лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду.

Згідно з результатами першого туру виборів, за Додона проголосували понад 48% виборців, а за Санду – близько 38% виборців.

Явка виборців на президентських виборах у Молдові вже перевищила 51%.

Дані про явку в реальному режимі транслює канал PublikaMD на YouTube.

Повідомляється, що в Молдові проголосували вже понад 1,52 тис. виборців, або 51, 01%.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.