«Міську» телепортацію провели фізики Канади і Китаю

Група фізиків-теоретиків з університетів Хефея (в Китаї), Калгарі (Канади) заявили про те, що їм вдалося здійснити телепортацію не в стінах лабораторії, а за її межами.

«Міську» телепортацію провели фізики Канади і Китаю
20 Вересня 2016 14:33Світ,Статті

Мова йде про використання міських оптоволоконних каналів за допомогою незвичайної методики транспортування мікрочастинок, повідомляє Голос українською.

Дві групи вчених з Канади і КНР заявили про успішне завершення складного експерименту з телепортації атомів на дистанції 6 і 7 кілометрів. В ході експерименту використовувалися звичайні «міські» канали оптоволоконного зв’язку.
Короткий звіт наукової групи опублікований в журналі Nature Photonics.
В основі досвіду лежить технічний опис виявленої раніше теоретичної викладки 1933 року, обґрунтованої та розгорнутої нещодавно в роботі з квантової телепортації відомим в Канаді і США ученим Чарльзом Беннетом.

Дослідник заявив, що атоми (або фотони) можуть обмінюватися інформацією на будь-якій допустимій відстані, але лише в тому випадку, якщо вони були «заплутані» на квантовому рівні. Лише з появою оптичного волокна з’явилася технічна можливість провести та успішно завершити безцінний експеримент.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.